Ügyfélmenedzser – Debrecen

Debreceni területünkre keresünk olyan kollégát, aki fogadja, illetve felkutatja üzleti ügyfeleink igényeit, segíti őket kihívásaik megoldásában, a magas ügyfélelégedettség elérése érdekében.

Főbb feladataid:

  • potenciális ügyfelek keresése, új kapcsolatok kiépítése, elsősorban közép- és nagyvállalati körben,
  • szolgáltatásaink értékesítése az új ügyfelek részére,
  • kapcsolattartás meglévő és új üzleti ügyfelekkel,
  • ügyféltárgyalások szervezése, azokon való aktív részvétel,
  • ajánlatadás az ügyfelek igényei szerint, ezek utókövetése,
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése.

Téged keresünk, ha:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • a számítógépet, okostelefont készségszinten használod, és ismered az irodai programcsomagokat (MS Office/OpenOffice),
  • minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal és/vagy tárgyalási gyakorlattal bírsz,
  • határozott vagy,
  • proaktív a gondolkodásod,
  • társaságkedvelő vagy és barátságos,
  • kommunikációd hatékony és magas szintű értékesítési jellegű,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • az utazás nem okoz számodra problémát.

Mit kínálunk cserébe?

  • Hosszú távú munkahelyet, határozatlan idejű szerződéssel,
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt,
  • alapbért + jutalékot,
  • cafeteriát (edzési lehetőség, SZÉP kártya próbaidő után, cég szolgáltatásai díjmente-sen próbaidő után),
  • céges gépjárművet, laptopot és mobiltelefont (magánhasználatra is),
  • fiatalos csapatot, támogató, jó hangulatú munkahelyi légkört,
  • önállóságot és felelősséget,
  • interjú után akár már másnap kezdhetsz nálunk.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz beküldésével,
fizetési igény megjelölésével várjuk!

A fájl neve
A fájl mérete
Az Adatvédelmi Tájékoztatót el kell fogadni!
Ezt az oldalt a reCAPTCHA és a Google védi, ezek az adatvédelmi irányelvek és szolgáltatási feltételek vannak érvényben.