Raktárvezető – Nagykanizsa

Raktárvezető munkakörbe keresünk kollégát Nagykanizsán történő munkavégzésre.

Főbb feladataid:

  • az irányításod alá tartozó egységek feladatainak koordinálása, operatív irányítása, felügyelete, kollégák támogatása és motiválása,
  • a hozzád tartozó raktározási területek hatékony működtetése,
  • raktározási folyamatok fejlesztése, optimalizálása, hatékony raktárgazdálkodás megvalósítása, a raktárfelületek jó kihasználása és a raktári rend biztosítása,
  • anyagok, áruk gyors és szakszerű ki- és beraktározásának biztosítása,
  • a szállítási határidők egyeztetése az értékesítési és műszaki területtel, aktív részvétel a folyamatban,
  • szoros együttműködés és konstruktív kommunikáció a műszaki terület vezetőivel, társosztályokkal,
  • folyamatos együttműködés a szállítókkal, új beszerzési források felkutatása,
  • aktív részvétel az árukészlet mozgatásában, koordinálásában,
  • részvétel a leltározásban.

Téged keresünk, ha:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • minimum 2-3 éves, logisztikai (vezetői) területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • kiváló a szervezőkészséged és gyorsan tudsz döntést hozni,
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel,
  • tudsz rendszerben gondolkodni,
  • hajlandó vagy tanulni.

Növeled az esélyeidet, ha:

  • műszaki beállítottsággal rendelkezel,
  • beszélsz angolul.

Mit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget azonnali kezdéssel,
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyt,
  • változatos feladatokat,
  • interjú után akár már másnap kezdhetsz nálunk,
  • felelősségteljes munkakört,
  • alapbért + mozgóbért,
  • cafeteriát (edzési lehetőség, SZÉP kártya próbaidő után, cég szolgáltatásai díjmentesen próbaidő után),
  • céges mobilt (magánhasználatra is) és laptopot.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél beküldésével,
fizetési igény megjelölésével várjuk!

A fájl neve
A fájl mérete
Az Adatvédelmi Tájékoztatót el kell fogadni!
Ezt az oldalt a reCAPTCHA és a Google védi, ezek az adatvédelmi irányelvek és szolgáltatási feltételek vannak érvényben.